Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ BU İŞİN UZMANIYIZ
Otoİstanbul, insan odaklı yaklaşımı esas alan, çözüm odaklı yaklaşımları benimseyen bir anlayışa sahiptir. Bu sebeple de, sektörde lider olma vizyonunun, insani değerleri yaşatabilme noktasındaki başarı ile birebir örtüştüğünün bilinci içinde hareket etmektedir. Hizmet içeriğinde, güven ve müşteri memnuniyeti temel ilke olarak sunulmaktadır.

Otoİstanbul, alanında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek alt yapı ve operasyonel gücünü yeniliklere uyum sağlamadaki hızı ile birleştirmeyi ve talepleri ilk seferde sonuçlandırmayı amaçlarından saymaktadır. Bu şekilde müşterisi kendisini tam güvende hissederken, etkin ve hızlı çözüm yöntemleri ile de bu güven sağlam temellere dayandırılmaktadır.
Otoİstanbul, en cazip koşullarla, en kaliteli hizmet vermeyi, şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendirmeyi, mutlak müşteri mutluluğunu sağlamak için standartların üzerinde hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.
Otoİstanbul, logosunda blue simgesi ile de yer aldığı üzere, çevreci anlayışının bir gereği olarak, hasar gören araçların parçalarının yeniden ekonomiye kazandırılması yolu ile milli servete de önemli bir katkı sunmaktadır.